Leader pro oblast vzdělávání a náboru

Číslo pracovní pozice:  43624
Skupina:  Cosma International
Divize:  Magna Cartech
Typ pracovní pozice:  Trvalý/Pravidelný
Pracoviště:

Ceske Velenice, CZ

Magna

Číslo pracovní pozice: 43624
Skupina: Cosma International
Divize: Magna Cartech
Typ pracovní pozice: Trvalý/Pravidelný
Pracoviště:Ceske Velenice

Popis skupiny

Společnost Cosma poskytuje zákazníkům po celém světě komplexní řadu řešení pro karosérie, podvozky a konstrukce. Prostřednictvím naší robustní technické přípravy výrobků, vynikajících nástrojářských schopností a různorodých odborných znalostí procesů neustále dodáváme na trh prvotřídní odlehčené a inovativní produkty.

Pracovní náplň

  • Nastavení a realizace náborové strategie
  • Vedení náborového týmu, mentorování kolegů a poskytování pravidelné zpětné vazby
  • Dohled na kvalitu a efektivitu náborového procesu
  • Budování partnerství s náborovými agenturami, headhuntery a zainteresovanými stranami společnosti
  • Zodpovědnost za realizaci plánu vzdělávání
  • Dohled nad kompletní organizací a evidencí školení a následného hodnocení školení
  • Komunikace s ostatními divizemi Magny při realizaci vzdělávacích a projektových programů
  • Komunikace se společnostmi zajišťující vzdělávací kurzy
  • Spolupráce se základními, středními a vysokými školami, univerzitami
  • Správa kandidátů v systému Teamio
  • Práce s personálními systémy
  • Zástup HR managera při jednání s vedením, na schůzkách s jednotlivými odděleními apod.
  • Účastní se pravidelného školení zaměstnanců a předepsaných lékařských prohlídek
  • Zodpovídá za dodržování bezpečnosti práce, ochranu zdraví pracovníků a životního prostředí v rámci svého oddělení a za proces jeho neustálého zlepšování.
  • Řídí se pokyny svého nadřízeného

Kvalifikační předpoklady

Vzdělání:                                        minimálně středoškolské

Praxe:                                             2 roky v oboru výhodou

Jazykové znalosti:                         AJ komunikativně

Znalost PC:                                    Microsoft Office, Visio, Linkedin, Teamio, SAP

Ostatní znalosti a dovednosti

Týmová práce, iniciativní přístup, spolehlivost, pozornost, komunikační dovednosti, organizační schopnosti, sociální zdatnost, empatii a výborné komunikační schopnosti, zdravé sebevědomí, schopnost vyjednávat

Co nabízíme?

- veselý a pozitivní kolektiv, který ti rozhodně zlepší den.
- pracovní telefon a pracovní notebook
- flexibilní pracovní doba s pevným základem od 10 do 14 hodin,
- odpovídající finanční ohodnocení na základě tvých zkušeností
- 5 týdnů dovolené
- finanční bonusy, které budou postavené na základě tvých dosažených úspěchů,
- stravování v závodní jídelně
- příspěvek na dopravu / příspěvek na bydlení, podle toho, jak daleko od nás bydlíš
- zvýhodněný telefonní tarif pro naše zaměstnance
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na jazykové kurzy
- odměna za bezpříspěvkové dárcovství krve
- možnost zajít si za firemní permanentky na hokej, na safari, …
- vánoční dárek
- dárky za pracovní jubilea
- příspěvek při narození dítěte
- firemní akce

Povědomí. Shoda. Zmocnění.

Ve společnosti Magna jsme přesvědčeni, že různorodá pracovní síla má zásadní význam pro náš úspěch. Proto jsme hrdí na to, že jsme zaměstnavatelem s rovnými příležitostmi. Přijímáme zaměstnance na základě zkušeností a kvalifikace a v souladu s požadavky na pracovní místo, bez ohledu zejména na barvu pleti, původ, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, věk, občanství, rodinný stav, zdravotní postižení nebo genderovou identitu. Abychom vyhověli požadavkům GDPR a místního zákona o ochraně osobních údajů, nedoporučujeme vám zasílat žádosti o zaměstnání e-mailem.