Projektový manažer

Číslo pracovní pozice:  31914
Skupina:  Cosma International
Divize:  Magna Cartech
Typ pracovní pozice:  Trvalý/Pravidelný
Pracoviště:

Ceske Velenice, CZ

Magna

Číslo pracovní pozice: 31914
Skupina: Cosma International
Divize: Magna Cartech
Typ pracovní pozice: Trvalý/Pravidelný
Pracoviště:Ceske Velenice

Popis skupiny

Společnost Cosma poskytuje zákazníkům po celém světě komplexní řadu řešení pro karosérie, podvozky a konstrukce. Prostřednictvím naší robustní technické přípravy výrobků, vynikajících nástrojářských schopností a různorodých odborných znalostí procesů neustále dodáváme na trh prvotřídní odlehčené a inovativní produkty.

Pracovní náplň:

• Vedoucí týmů procesního inženýra, systémového specialisty a pracovníka na analýzy logistických chyb (reklamace a nehody), cyklických inventur, výrobních dispečerů
• Strategie a analýza cyklických a W2W inventur
• analýza hlavních příčin a provedení opatření k prevenci problémů: výrobních zakázek, a korekce chyb v systému, špatné pohyby.
• Implementace nových skladových strategií a zásob a příprava layoutů
• Podílet se na nových projektech vedoucích ke zlepšení
• Vedení projektů ke zlepšení zadává nadřízený pracovník

Co byste měl/a znát a umět:

• Znalost logistických procesů
• Skladové hospodářství
• Organizační zkušenosti
• Analytické myšlení
• Přípravy materiálového toku

Kvalifikační předpoklady:

Vzdělání: SŠ/VŠ
Praxe: min. 3 roky praxe v oboru logistiky, zkušenosti z automotive průmyslu
Jazykové znalosti: NJ/AJ komunikativně
Znalost PC: uživatelská znalost Excel (pokročilá znalost, SAP, Autocad, MS Project

Co vám nabízíme:

• Dobré platové podmínky
• Hrazené přesčasy
• Mimořádné odměny
• Podíl zaměstnanců na zisku
• Výkonnostní pololetní prémie
• Různé příplatky
• Příspěvek na penzijní pojištění
• Zdravá firma- příspěvky na zdraví a sport
• 5 týdnů dovolené
• Odměna za pracovní jubilea
• Příspěvky na rekreaci dětí
• Dotované stravování v naší jídelně
• Příspěvek na dopravu, nebo příspěvek na bydlení
• Zvýhodněný zaměstnanecký telefonní tarif
• Firemní svozy
• Každoroční firemní akce, např. vánoční a letní večírek, dětský den