Operator Linii Odlewniczych

Numer stanowiska:  42696
Grupa:  Cosma International
Oddział:  Magna Casting Poland
Rodzaj stanowiska:  Stałe/regularne
Miejscowość:

KEDZIERZYN-KOZLE, PL

Opis grupy

Cosma dostarcza klientom na całym świecie wszechstronną ofertę rozwiązań do nadwozi i podwozi oraz rozwiązania inżynieryjne. Dzięki naszej zaawansowanej technologii mechanicznej, wyjątkowym zdolnościom w zakresie obróbki oraz specjalistycznej wiedzy o różnych procesach produkcyjnych od lat dostarczamy na rynek wyroby lekkie i innowacyjne.

Kluczowe obowiązki

  • Obsługa maszyn odlewniczych
  • Produkcja detali zgodnie z wymaganą jakością
  • Ilościowe wykonywanie planu produkcyjnego
  • Wizualna ocena jakości detalu na stanowisku pracy
  • Rzetelne i czytelne wypełnianie dokumentacji na stanowisku pracy ( raporty produkcyjne i raporty brakowości )
  • Wykonywanie cyklicznych przeglądów stanowiska z poziomu operatora
  • Dbanie o należyty stan narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy

Kluczowe kwalifikacje/wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Prywatną Opiekę Medyczną;
  • Kartę MultiSport w atrakcyjnej cenie;
  • Ubezpieczenie Grupowe;
  • Dodatkowe, płatne dni wolne
  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu;

Świadomość. Jedność. Wzmocnienie.

W Magna wierzymy, że zróżnicowana siła robocza ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. Dlatego też jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse. Zatrudniamy na podstawie doświadczenia i kwalifikacji oraz z uwzględnieniem wymogów stanowiska, bez względu na, w szczególności, kolor skóry, pochodzenie, wyznanie, płeć, pochodzenie, orientację seksualną, wiek, obywatelstwo, stan cywilny, niepełnosprawność lub tożsamość płciową. Magna poważnie traktuje ochronę Państwa danych osobowych. Odradzamy wysyłanie aplikacji pocztą elektroniczną w celu zapewnienia zgodności z RODO i lokalnymi wymogami dotyczącymi prywatności danych.