Electromechanic

Numer stanowiska:  44047
Grupa:  Magna Mechatronics, Mirrors & Lighting
Oddział:  Lighting Poland
Rodzaj stanowiska:  Stałe/regularne
Miejscowość:

KOSTRZYN NAD ODRĄ, PL

Magna

Numer stanowiska:44047
Grupa: Magna Mechatronics, Mirrors & Lighting
Oddział: Magna Lighting
Rodzaj stanowiska: Stałe

Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą

Opis grupy

Grupa Mechatronics, Mirrors and Lighting specjalizuje się w technologiach motoryzacyjnych, które kształtują przyszłość mobilności. Czerpiąc z głębokiej wiedzy o systemach, MML opracowuje wyjątkowe technologie dostępu do pojazdów, inteligentne systemy wizyjne i zaawansowane technologie oświetlenia pojazdów, wytyczając nowe drogi do innowacyjności, bezpieczeństwa i stylistyki.

Kluczowe obowiązki

•    Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę  maszyn produkcyjnych (wtryskarki, 160-1700 t, marki Engel, KraussMaffei, Haitian, Negri Bossi, urządzenia peryferyjne współpracujące z maszynami produkcyjnymi)
•    Przeprowadzanie prac konserwacyjno-remontowych
•    Rozwiązywanie zadań i problemów technicznych związanych z elektryką i mechaniką maszyn
•    Zapewnianie sprawności maszyn produkcyjnych w obszarze mechaniki i elektryki
•    Analiza przyczyn i skutków awarii podległych maszyn i urządzeń, proponowanie działań korekcyjnych
•    Przeprowadzanie ustawowo wymaganych okresowych kontroli instalacji

Kluczowe kwalifikacje/wymagania

•    Uprawnienia SEP do 1kV
•    Znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty)
•    Znajomość tematyki bezpieczeństwa maszyn
•    Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
•    Zdyscyplinowanie, sumienność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

Świadomość. Jedność. Wzmocnienie.

W Magna wierzymy, że zróżnicowana siła robocza ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. Dlatego też jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse. Zatrudniamy na podstawie doświadczenia i kwalifikacji oraz z uwzględnieniem wymogów stanowiska, bez względu na, w szczególności, kolor skóry, pochodzenie, wyznanie, płeć, pochodzenie, orientację seksualną, wiek, obywatelstwo, stan cywilny, niepełnosprawność lub tożsamość płciową. Magna poważnie traktuje ochronę Państwa danych osobowych. Odradzamy wysyłanie aplikacji pocztą elektroniczną w celu zapewnienia zgodności z RODO i lokalnymi wymogami dotyczącymi prywatności danych.