Spare parts Warehouseman

Numer stanowiska:  44084
Grupa:  Magna Mechatronics, Mirrors & Lighting
Oddział:  Lighting Poland
Rodzaj stanowiska:  Stałe/regularne
Miejscowość:

KOSTRZYN NAD ODRĄ, PL

Magna

Numer stanowiska: 44084
Grupa: Magna Mechatronics, Mirrors & Lighting
Oddział: Magna Lighting
Rodzaj stanowiska: Stałe
Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą

Opis grupy

Grupa Mechatronics, Mirrors and Lighting specjalizuje się w technologiach motoryzacyjnych, które kształtują przyszłość mobilności. Czerpiąc z głębokiej wiedzy o systemach, MML opracowuje wyjątkowe technologie dostępu do pojazdów, inteligentne systemy wizyjne i zaawansowane technologie oświetlenia pojazdów, wytyczając nowe drogi do innowacyjności, bezpieczeństwa i stylistyki.

Kluczowe obowiązki

•    Przyjmowanie części zamiennych na magazyn
•    Wydawanie części zamiennych z magazynu
•    Ewidencja ruchów oraz stanów magazynowych
•    Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do działu zaopatrzenia
•    Dbanie o czystość magazynu technicznego
•    Sporządzanie inwentaryzacji zgodnie z planem
•    Zgłaszanie pomysłów mogących wpłynąć na usprawnienie wydajności i jakości procesów, produktów oraz bezpieczeństwa

Kluczowe kwalifikacje/wymagania

•    Zdolności i umiejętności organizacyjne
•    Umiejętność pracy w zespole
•    Gotowość do pracy w systemie zmianowym
•    Obsługa komputera
•    Dobra organizacja pracy
•    Dokładność i sumienność

Świadomość. Jedność. Wzmocnienie.

W Magna wierzymy, że zróżnicowana siła robocza ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. Dlatego też jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse. Zatrudniamy na podstawie doświadczenia i kwalifikacji oraz z uwzględnieniem wymogów stanowiska, bez względu na, w szczególności, kolor skóry, pochodzenie, wyznanie, płeć, pochodzenie, orientację seksualną, wiek, obywatelstwo, stan cywilny, niepełnosprawność lub tożsamość płciową. Magna poważnie traktuje ochronę Państwa danych osobowych. Odradzamy wysyłanie aplikacji pocztą elektroniczną w celu zapewnienia zgodności z RODO i lokalnymi wymogami dotyczącymi prywatności danych.