Warehouseman

Numer stanowiska:  44083
Grupa:  Magna Mechatronics, Mirrors & Lighting
Oddział:  Lighting Poland
Rodzaj stanowiska:  Stałe/regularne
Miejscowość:

KOSTRZYN NAD ODRĄ, PL

Magna

Numer stanowiska: 44083
Grupa: Magna Mechatronics, Mirrors & Lighting
Oddział: Magna Lighting
Rodzaj stanowiska: Stałe
Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą

Opis grupy

Grupa Mechatronics, Mirrors and Lighting specjalizuje się w technologiach motoryzacyjnych, które kształtują przyszłość mobilności. Czerpiąc z głębokiej wiedzy o systemach, MML opracowuje wyjątkowe technologie dostępu do pojazdów, inteligentne systemy wizyjne i zaawansowane technologie oświetlenia pojazdów, wytyczając nowe drogi do innowacyjności, bezpieczeństwa i stylistyki.

Kluczowe obowiązki

•    Praca z wykorzystaniem sprzętu komputerowego,
•    Etykietowanie gotowego wyrobu,
•    Układanie materiałów w magazynie,
•    Przyjmowanie i wydawanie dostaw (dokonywanie rozładunku i załadunku),
•    Przygotowanie wysyłki wg. wymogów klienta,
•    Transport materiałów  przy użyciu  wózków paletowych oraz wózka akumulatorowego podnośnikowego widłowego,
•    Konfekcjonowanie towaru (układanie materiałów w stosach lub na regałach,
•    Utrzymywanie porządku w magazynie,
•    przechowywanie składowanego towaru, z zachowaniem przyjętego systemu identyfikacji oraz kompletowanie i wydawanie towaru z magazynu.
•    Zapewnienie odpowiednich dla danego rodzaju towaru warunków,
•    posługiwanie się dokumentacją magazynową, instrukcjami składowania i transportu oraz obowiązującymi normami,
•    wydawanie towaru na produkcję,
•    dbałość o porządek na magazynie

Kluczowe kwalifikacje/wymagania

•    gotowość do pracy w systemie zmianowym,
•    umiejętność pracy w grupie,
•    dyspozycyjność i zaangażowanie,
•    uprawnienia na wózki widłowe II WJO wydane przez Urząd Dozoru Technicznego– warunek konieczny
•    praca w systemie SAP oraz znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Świadomość. Jedność. Wzmocnienie.

W Magna wierzymy, że zróżnicowana siła robocza ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. Dlatego też jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse. Zatrudniamy na podstawie doświadczenia i kwalifikacji oraz z uwzględnieniem wymogów stanowiska, bez względu na, w szczególności, kolor skóry, pochodzenie, wyznanie, płeć, pochodzenie, orientację seksualną, wiek, obywatelstwo, stan cywilny, niepełnosprawność lub tożsamość płciową. Magna poważnie traktuje ochronę Państwa danych osobowych. Odradzamy wysyłanie aplikacji pocztą elektroniczną w celu zapewnienia zgodności z RODO i lokalnymi wymogami dotyczącymi prywatności danych.