Quality Inspector

Numer stanowiska:  42920
Grupa:  Magna Mechatronics, Mirrors & Lighting
Oddział:  Lighting Poland
Rodzaj stanowiska:  Umowa na czas określony
Miejscowość:

KOSTRZYN NAD ODRA, PL

Magna

Numer stanowiska: 42920
Grupa: Magna Mechatronics, Mirrors & Lighting

Oddział: Magna Lighting
Rodzaj stanowiska: stałe
Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą

Opis grupy
Grupa Mechatronics, Mirrors and Lighting specjalizuje się w technologiach motoryzacyjnych, które kształtują przyszłość mobilności. Czerpiąc z głębokiej wiedzy o systemach, MML opracowuje wyjątkowe technologie dostępu do pojazdów, inteligentne systemy wizyjne i zaawansowane technologie oświetlenia pojazdów, wytyczając nowe drogi do innowacyjności, bezpieczeństwa i stylistyki.

Kluczowe obowiązki

•    Zwalnianie produkcji na podstawie control planów( Benestare, first-off)
•    Dokonywanie pomiarów detali na podstawie control planów
•    Weryfikacja i odświeżanie wzorców referencyjnych
•    Weryfikacja control planów i instrukcji kontroli
•    Prowadzenie bazy danych wzorców referencyjnych
•    Bieżący nadzór nad jakością produkowanych komponentów
•    Szkolenie operatorów z wymagań jakościowych klientów i control planów

Kluczowe kwalifikacje/wymagania

•    Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
•    Min. 1 rok doświadczenia zawodowego
•    Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym
•    Chęć rozwoju zawodowego
•    Mile widziana znajomość języka angielskiego
•    Konsekwencja w działaniu
•    Zorientowanie na cele
•    Komunikatywność.

Świadomość. Jedność. Wzmocnienie.

W Magna wierzymy, że zróżnicowana siła robocza ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. Dlatego też jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse. Zatrudniamy na podstawie doświadczenia i kwalifikacji oraz z uwzględnieniem wymogów stanowiska, bez względu na, w szczególności, kolor skóry, pochodzenie, wyznanie, płeć, pochodzenie, orientację seksualną, wiek, obywatelstwo, stan cywilny, niepełnosprawność lub tożsamość płciową. Magna poważnie traktuje ochronę Państwa danych osobowych. Odradzamy wysyłanie aplikacji pocztą elektroniczną w celu zapewnienia zgodności z RODO i lokalnymi wymogami dotyczącymi prywatności danych.