Automatyk

Numer stanowiska:  17731
Grupa:  Cosma International
Oddział:  Cosma Casting Poland
Rodzaj stanowiska:  Stałe/regularne
Miejscowość:

Kedzierzyn-Kozle, PL

Magna

Numer stanowiska: 17731
Grupa: Cosma International
Oddział: Cosma Casting Poland
Rodzaj stanowiska: Stałe/regularne
Miejscowość: Kedzierzyn-Kozle

Opis grupy

Cosma dostarcza klientom na całym świecie wszechstronną ofertę rozwiązań do nadwozi i podwozi oraz rozwiązania inżynieryjne. Dzięki naszej zaawansowanej technologii mechanicznej, wyjątkowym zdolnościom w zakresie obróbki oraz specjalistycznej wiedzy o różnych procesach produkcyjnych od lat dostarczamy na rynek wyroby lekkie i innowacyjne.

Kluczowe obowiązki

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii układów automatyki.
  • Utrzymanie w stałej sprawności układów automatyki.
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.
  • Dokonywanie napraw mechanicznych i elektrycznych maszyn (pomoc przy ich usuwaniu).
  • Modyfikacja urządzeń wraz ze zmianami w dokumentacji.
  • Obsługa rozdzielni elektrycznych
  • Rozruch techniczny urządzeń
  • Współpraca z przedstawicielami produkcji w zakresie modyfikacji, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn.

Kluczowe kwalifikacje/wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub Automatyka i Robotyka)
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia SEP
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość PLC S5, S7 SIEMENS, TIA Portal
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną  komunikację
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Prywatną Opiekę Medyczną;
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie;
  • Ubezpieczenie Grupowe;
  • Dodatkowe, płatne dni wolne
  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu;
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań;
  • Cenimy ludzi kreatywnych, otwartych i chcących wspólnie osiągać sukces.