Inżynier Procesu

Numer stanowiska:  10595
Grupa:  Cosma International
Oddział:  Cosma Casting Poland
Rodzaj stanowiska:  Umowa na czas określony
Miejscowość:

Kedzierzyn-Kozle, PL

Opis grupy

Cosma dostarcza klientom na całym świecie wszechstronną ofertę rozwiązań do nadwozi i podwozi oraz rozwiązania inżynieryjne. Dzięki naszej zaawansowanej technologii mechanicznej, wyjątkowym zdolnościom w zakresie obróbki oraz specjalistycznej wiedzy o różnych procesach produkcyjnych od lat dostarczamy na rynek wyroby lekkie i innowacyjne.

Kluczowe obowiązki
  • Odpowiedzialność za proces technologiczny w zakresie montażu i procesów towarzyszących (szlifowanie, prostowanie).
  • Wspomaganie Działu Produkcji w rozwiązywaniu problemów jakościowych oraz procesowych zarówno bieżącej produkcji, jak i w zakresie wdrażanych projektów.
  • Nadzór, koordynacja oraz optymalizacja zrobotyzowanych procesów szlifowania automatycznego
    i prostowanie.
  • Monitorowanie parametrów technologicznych zrobotyzowanych procesów szlifowania automatycznego i prostowanie.
  • Optymalizacja parametrów pracy maszyn i urządzeń.
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z celami czasowymi i kosztowymi.
  • Przygotowywanie raportów z testów montażu i procesów towarzyszących (szlifowanie, prostowanie)
  • Planowanie harmonogramu projektu oraz monitorowanie statusu dostawców dla projektu.
  • Opracowywanie oceny ryzyka projektu.
Kluczowe kwalifikacje/wymagania
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, branży motoryzacyjnej.
  • Mile widziana wiedza z zakresu Lean Manufacturing, 5S, 8D, PFMEA,
  • Stosowanie w praktyce narzędzi SPC, Six Sigma w celu poprawy jakości produktu,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość NX , AutoCad będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność obsługi komputera, środowiska Windows oraz MS Office.
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do zagranicznych podróży służbowych.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Prywatną Opiekę Medyczną;
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie;
  • Dodatkowe dni wolne od pracy
  • Ubezpieczenie Grupowe;
  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu;
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań;
  • Cenimy ludzi kreatywnych, otwartych i chcących wspólnie osiągać sukces.