Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Numer stanowiska:  9402
Grupa:  Cosma International
Oddział:  Cosma Casting Poland
Rodzaj stanowiska:  Stałe/regularne
Miejscowość:

Kedzierzyn-Kozle, PL

Opis grupy

Cosma dostarcza klientom na całym świecie wszechstronną ofertę rozwiązań do nadwozi i podwozi oraz rozwiązania inżynieryjne. Dzięki naszej zaawansowanej technologii mechanicznej, wyjątkowym zdolnościom w zakresie obróbki oraz specjalistycznej wiedzy o różnych procesach produkcyjnych od lat dostarczamy na rynek wyroby lekkie i innowacyjne.

Kluczowe obowiązki
  • Sporządzanie zapytań ofertowych i kwalifikowanie ofert, zgodnie z obowiązującą

procedurą zakupową;

  • Kontakt z dostawcami, negocjowanie cen oraz warunków dostaw;
  • Sporządzanie zamówień zgodnie z obowiązującą procedurą zakupową;
  • Obsługa plików, dokumentów oraz wsparcie nowych projektów;
  • Analizy zakupowe;
  • Obsługa systemu SAP (transakcje zakupowe);
  • Współpraca z innymi działami firmy.
Kluczowe kwalifikacje/wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów lub logistyki
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego w mowie
    i piśmie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel),
  • Praktyczna znajomość obsługi systemów typu ERP (preferowana znajomość obsługi systemu SAP)
  • Samodzielność, proaktywność, kreatywność, elastyczność, dyspozycyjność;
  • Wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne;
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Prywatną Opiekę Medyczną;
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie;
  • Ubezpieczenie Grupowe;
  • Dodatkowe, płatne dni wolne
  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu;
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań;
  • Cenimy ludzi kreatywnych, otwartych i chcących wspólnie osiągać sukces.

09--Supply Chain F--Permanent/Regular