Narzędziowiec

Numer stanowiska:  20304
Grupa:  Cosma International
Oddział:  Cosma Casting Poland
Rodzaj stanowiska:  Stałe/regularne
Miejscowość:

Kedzierzyn-Kozle, PL

Opis grupy

Cosma dostarcza klientom na całym świecie wszechstronną ofertę rozwiązań do nadwozi i podwozi oraz rozwiązania inżynieryjne. Dzięki naszej zaawansowanej technologii mechanicznej, wyjątkowym zdolnościom w zakresie obróbki oraz specjalistycznej wiedzy o różnych procesach produkcyjnych od lat dostarczamy na rynek wyroby lekkie i innowacyjne.

Kluczowe obowiązki

  • Przeglądy prewencyjne form odlewniczych i okrojników
  • Naprawa form odlewniczych i okrojników w trakcie produkcji
  • Prace warsztatowe

Kluczowe kwalifikacje/wymagania

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w odlewnictwie ciśnieniowym aluminium
  • Zdolności manualne
  • Uprawnienia spawalnicze TIG – mile widziane
  • Uprawnienia do obsługi suwnic – mile widziane
  • Praktyczna umiejętność obsługi: tokarki, frezarki, szlifierki do płaszczyzn – mile widziana

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Dodatkowe, płatne dni wolne

07--Operations F--Permanent/Regular