Pracownik Produkcji

Numer stanowiska:  8228
Grupa:  Cosma International
Oddział:  Cosma Casting Poland
Rodzaj stanowiska:  Stałe/regularne
Miejscowość:

Kedzierzyn-Kozle, PL

Opis grupy

Cosma dostarcza klientom na całym świecie wszechstronną ofertę rozwiązań do nadwozi i podwozi oraz rozwiązania inżynieryjne. Dzięki naszej zaawansowanej technologii mechanicznej, wyjątkowym zdolnościom w zakresie obróbki oraz specjalistycznej wiedzy o różnych procesach produkcyjnych od lat dostarczamy na rynek wyroby lekkie i innowacyjne.

Kluczowe obowiązki
  • Oczyszczanie detali przy użyciu pilnika ręcznego;
  • Obsługa maszyn zgodnie z instrukcjami pracy;
  • Dbanie o należyty stan narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy;
  • Oczyszczanie detali zgodnie z instrukcjami;
  • Kontrola jakościowa w trakcie procesu produkcyjnego;
  • W przypadku wykrycia braków, postępowanie zgodnie z procedurą;
  • Ilościowe wykonywanie planu produkcyjnego;
  • Wizualna ocena jakości detalu na stanowisku pracy;
  • Rzetelne i czytelne wypełnianie dokumentacji na stanowisku pracy (raporty produkcyjne i raporty brakowości).
Kluczowe kwalifikacje/wymagania
  • Wykształcenie przynajmniej zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji
  • Praktyczna znajomość obsługi przyrządów pomiarowych;
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego;
  • Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy
  • Umowę o pracę na zastępstwo, na okres około dwóch lat z możliwością stałego zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Prywatną Opiekę Medyczną;
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie;
  • Ubezpieczenie Grupowe;
  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu;
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań;
  • Cenimy ludzi kreatywnych, otwartych i chcących wspólnie osiągać sukces.

07--Operations F--Permanent/Regular