Specjalista ds. Ofertowania w Dziale Business Development

Numer stanowiska:  21909
Grupa:  Cosma International
Oddział:  Cosma Casting Poland
Rodzaj stanowiska:  Stałe/regularne
Miejscowość:

Kedzierzyn-Kozle, PL

Opis grupy

Cosma dostarcza klientom na całym świecie wszechstronną ofertę rozwiązań do nadwozi i podwozi oraz rozwiązania inżynieryjne. Dzięki naszej zaawansowanej technologii mechanicznej, wyjątkowym zdolnościom w zakresie obróbki oraz specjalistycznej wiedzy o różnych procesach produkcyjnych od lat dostarczamy na rynek wyroby lekkie i innowacyjne.

Kluczowe obowiązki

  • Monitorowanie rynku potencjalnych klientów
  • Rejestracja zapytań od klienta
  • Wstępna weryfikacja zapytania
  • Analiza zapytania wraz z dokumentacją
  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy działami firmy w celu uzyskania danych potrzebnych do przygotowania kalkulacji
  • Stały kontakt z klientem w zakresie przygotowania oferty
  • Przygotowanie analiz i obliczeń
  • Przygotowanie oferty wstępnej
  • Monitorowanie nowych projektów na etapie wdrożenia
  • Wsparcie w przygotowaniu raportów / zestawień sprzedażowych
  • Wsparcie dla klienta podczas produkcji seryjnej

Kluczowe kwalifikacje/wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane techniczne
  • Mile widziane doświdczenie zawodowe na podobnym stanoiwsku
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Umiejętność zarządzaniak kosztami i wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Otwartość na nowe zadania

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Dodatkowe, płatne dni wolne
  • Przyjazną atmosferę w pracy, jako członek doświdczonego i ambitnego zespołu
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Cenimy ludzi kreatywnych, otwartch i chcących wspólnie osiągnąć sukces

02--Business Development, Sales, Marketing F--Permanent/Regular