Ustawiacz Maszyn CNC

Numer stanowiska:  8229
Grupa:  Cosma International
Oddział:  Cosma Casting Poland
Rodzaj stanowiska:  Stałe/regularne
Miejscowość:

Kedzierzyn-Kozle, PL

Opis grupy

Cosma dostarcza klientom na całym świecie wszechstronną ofertę rozwiązań do nadwozi i podwozi oraz rozwiązania inżynieryjne. Dzięki naszej zaawansowanej technologii mechanicznej, wyjątkowym zdolnościom w zakresie obróbki oraz specjalistycznej wiedzy o różnych procesach produkcyjnych od lat dostarczamy na rynek wyroby lekkie i innowacyjne.

Kluczowe obowiązki
  • Eliminowanie podstawowych błędów obróbki ręcznej oraz stosowanie sposobów zapobiegania ich powstaniu
  • Wykonywanie korekt programu obróbczego oraz korekt na maszynie CNC
  • Obsługa robotów w celi CNC
  • Przeprowadzanie kontroli międzyoperacyjnej
  • Stosowanie narzędzi i przyrządów pomiarowych do sprawdzenia dokładności wymiarowo-kształtowej
  • Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, uchwytów, przyrządów obróbczych, narzędzi skrawających oraz narzędzi i przyrządów pomiarowych
  • Wypełnianie dokumentacji na stanowisku pracy (raporty produkcyjne)
  • Dbanie o należyty stan narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy
Kluczowe kwalifikacje/wymagania
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji
  • Praktyczna znajomość obsługi przyrządów pomiarowych;
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego;
  • Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy
  • Umowę o pracę na zastępstwo, na okres około dwóch lat z możliwością stałego zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Prywatną Opiekę Medyczną;
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie;
  • Ubezpieczenie Grupowe;
  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu;
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań;
  • Cenimy ludzi kreatywnych, otwartych i chcących wspólnie osiągać sukces.

07--Operations F--Permanent/Regular