Mechanic

Numer stanowiska:  31703
Grupa:  Magna Mechatronics, Mirrors & Lighting
Oddział:  Lighting Poland
Rodzaj stanowiska:  Stałe/regularne
Miejscowość:

KOSTRZYN NAD ODRA, PL

Magna

Numer stanowiska: 31703
Grupa:Magna Mechatronics, Mirrors & Lighting
Oddział: Lighting Poland 2517
Rodzaj stanowiska: Stałe
Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą

Opis grupy
Grupa Mechatronics, Mirrors and Lighting specjalizuje się w technologiach motoryzacyjnych, które kształtują przyszłość mobilności. Czerpiąc z głębokiej wiedzy o systemach, MML opracowuje wyjątkowe technologie dostępu do pojazdów, inteligentne systemy wizyjne i zaawansowane technologie oświetlenia pojazdów, wytyczając nowe drogi do innowacyjności, bezpieczeństwa i stylistyki.

Podsumowanie pełnionej roli

Kluczowe obowiązki

•    Naprawa oraz modernizacja narzędzi na metalizacji,
•    Obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na obszarze narzędziowni( w tym maszyn i narzędzi do czyszczenia),
•    Doraźna naprawa maszyn i urządzeń na Dziale Metalizacji,
•    Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z postępowaniem zawartym w dokumentach produkcyjnych oraz wytycznymi Działu Planowania Produkcji,
•    Sporządzanie raportów i analiz wydajności na danym obszarze produkcyjnym,
•    Zapewnienie odpowiedniego porządku na danym obszarze pracy,
•    Informowanie przełożonych o występujących niezgodnościach,
•    Organizowanie pracy w podległym obszarze,
•    Wykonywanie poleceń przełożonego,
•    Praca w systemie trzy zmianowym,
•    Kontrola jakości wykonywanych wyrobów technicznych

Kluczowe kwalifikacje/wymagania

•    Wykształcenie techniczne,
•    Zdolność obsługi elektronarzędzi (szlifierka kątowa, wiertarka itp.),
•    Mile widziane uprawnienia spawalnicze,
•    Dyspozycyjność

Informacje dodatkowe

07--Operations F--Permanent/Regular