Vedoucí projektů 1

Číslo pracovní pozice:  44518
Skupina:  Magna Exteriors
Divize:  Magna Exteriors Liberec
Typ pracovní pozice:  Smlouva na dobu určitou
Pracoviště:

LIBEREC, CZ

Magna

Číslo pracovní pozice: 44518
Skupina: Magna Exteriors
Divize: Magna Exteriors Liberec
Typ pracovní pozice: Smlouva na dobu určitou
Pracoviště:LIBEREC

Již více než 70 let dáváme lidem v Liberci práci. A neustále rosteme. Díky tomu naši zaměstnanci cítí jistotu a stabilitu. Mnozí pro nás pracují i desítky let. Chcete se k nim přidat? Budete se podílet na výrobě dílů na auta značek jako Škoda, VW, BMW, Audi nebo Mercedes. Do našeho týmu aktuálně hledáme nového kolegu nebo kolegyni.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Budete řídit proces realizace nových výrobků (od počátku vývoje až po zahájení sériové výroby)
  • Budete vést projektový tým a koordinovat jeho činnost v oblastech technologie, kvality, logistiky, nákupu, přípravy forem/ zařízení a financí
  • Budete analyzovat a vyhodnocovat rizika a hledat nápravná opatření pro jejich eliminaci
  • Budete zastupovat vývoj a přípravu projektů u zákazníků a komunikovat otevřené body včetně nápravných opatření a termínů

POŽADAVKY:

  • Technické myšlení, motivace, chuť se učit nové věci
  • Pozice může být vhodná i pro juniory, kteří mají znalost projektové fáze přípravy
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti
  • SŠ/VŠ
  • Praxe a zkušenosti s vedením projektů (nejlépe v Automotive)
  • Pokročilá znalost NJ (upřednostňujeme), popř. AJ
  • Znalosti práce s PC: MS-Office, MS-Project,…
  • Řidičský průkaz

BENEFITY:

  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené (+ další dny navíc podle odpracovaných let)
  • 7 druhů jídla od 17 Kč v naší jídelně
  • Mobilní tarif Vodafone pro Vás a Vaše blízké
  • 13. plat a podíl na zisku při příznivých ekonomických výsledcích
  • Firemní akce (ples, mikulášská, kino, divadlo, sportovní akce...)
  • Magnet na slevy (oblečení, sport, cestování, bankovní produkty, vzdělání, kultura, elektronika)
  • Spoustu dalších benefitů pro vás a vaši rodinu

08--Engineering C--Fixed Term Contract