Disponent nákupu

Číslo pracovní pozice:  19592
Skupina:  Magna Exteriors
Divize:  Magna Exteriors Liberec
Typ pracovní pozice:  Smlouva na dobu určitou
Pracoviště:

Liberec, CZ

Již více než 70 let dáváme lidem v Liberci práci. A neustále rosteme. Díky tomu naši zaměstnanci cítí jistotu a stabilitu. Mnozí pro nás pracují i desítky let. Chcete se k nim přidat? Budete se podílet na výrobě dílů na auta značek jako Škoda, VW, BMW, Audi nebo Mercedes. Do našeho týmu aktuálně hledáme nového kolegu nebo kolegyni.

Náplň práce

  • Budete komunikovat s dodavateli ohledně standardních nebo mimořádných dodávek
  • Budete se podílet na přípravě a zavádění nových projektů
  • Náplní vaší práce bude také řešení logistických reklamací
  • Budete nastavovat adekvátní skladové zásoby

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ
  • AJ nebo NJ na pokročilé úrovni, druhý jazyk výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC - Excel, Word
  • Výhodou pro Vás bude praxe v logistice a znalost programu SAP
  • Řidičský průkaz skupiny B

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené (+ další dny navíc podle odpracovaných let)
  • Benefit karta 6 000 Kč/ročně na volnočasové aktivity, zdraví, kulturu
  • 7 druhů jídla od 17 Kč do 33 Kč v naší jídelně
  • Bonus za nekouření 500 Kč za měsíc
  • 13. plat a podíl na zisku (14. plat)
  • Výhodný mobilní tarif Vodafone pro Vás a Vaše blízké
  • Firemní akce (ples, mikulášská, kino, divadlo, sportovní akce...)