Gyakornok

Állás száma:  9837
Vállalatcsoport:  Magna Mechatronics, Mirrors & Lighting
Részleg:  Magna Car Top Systems Szuegy
Munkakör típusa:  Gyakornok/együttműködő partner
Munkavégzés helye:

Szügy, HU

Magna

Állás száma:
Vállalatcsoport: Magna Mechatronics, Mirrors & lighting
Részleg:  Magna Car Top Systems Kft.
Munkakör típusa: Gyakornok
Munkavégzés helye: Szügy

Vállalatcsoport leírása

A Mechatronics, Mirrors and Lighting csoport olyan autóipari technológiákra szakosodott, amelyek a közlekedés jövőjét alakítják. Az MML szakismeretei – a jármű nyílászáróinak, intelligens képalkotó rendszereinek és fejlett autóipari világítási technológiáinak fejlesztése terén szerzett alapos rendszerismereteket kombinálva – bevilágítják az innováció, a biztonság és a formatervezés felé vezető utat.

A részleg leírása

Gyáregységünk a Magna cégcsoportjának magyarországi leányvállalata – Magna Car Top Systems Kft.- Nógrád megyében, Szügyben, 95 km-re Budapesttől található.

Konfekcionált textiláru gyártásával foglalkozunk: textil tolótetők, textil belső – és külsőtetők készülnek a nógrád megyei gyárban.

A szügyi telephely kiemelt fontosságú szerepet játszik a Magna anyavállalat életében, mivel a textiltetők gyártása már csak ezen a telephelyen történik, ezért is emlegetik sokszor autóipari textilfeldolgozó cégként.

Különböző technológiákat alkalmazunk a termékek gyártása során, mint például szabászat, vizesvágó berendezés, ragasztási és robottechnológiák, PU habosítással a hátsó ablak körülöntése.

Vevőkörünk között számos neves autógyártó található pl.: BMW, Mercedes, Porsche, Toyota, Opel és Fiat.

A program célja, hogy már az egyetemi képzés ideje alatt gyakorlati tapasztalatot szerezz, melynek segítségével, biztos alapokra építheted karriered.

Elvárt képzettség/Követelmények
  • Folyamatban lévő tanulmányok
  • Angol vagy német kommunikációs szintű nyelvismeret
Amit biztosítunk
  • Rugalmas munkaidő
  • Lehetőséget az egyetemi kötelező szakmai gyakorlat elvégzésére
  • Szakdolgozat írás,mentori segítség
  • Egyéb juttatások (bejárási támogatás, oktatásokon való részvétel...)
  • Duális képzés keretében is

Szerezd meg nálunk gyakorlati tapasztalatod!

  •  Műszaki terület - minőségbiztosítás, mérnökség, gyártás